top of page

…Це хаос фарб овіяних думками, Слова окрилених рядків летять барвистими птахами…


По алеї зірок БГПК імені Михайла Грушевського в рамках тижня кафедри продовжують впевнено крокувати викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін.

13.11.2018 року в нашому коледжі було людно, весело та драйвово. Все почалось з відкриття творчої студії , проведення майстер-класів у фойє коледжу, в колі друзів студенти та викладачі пробували себе в царині handmade, їм у цьому допомагали справжні профі: Ангеліна та Альбіна Романчук (група 2-БОМ), Вікторія Пацай, Дана Стріляєва, Катерина Попович, Олександра Забіяка, Наталя Корнута, Юлія Приступнюк, Сніжана Гриньків(41-ОМ) та інші.

Мистецтво об’єднує….Воно надихає, зцілює та відкриває незвідані простори нашої душі. День завершився феєричним шоу під назвою «Від покоління до покоління» від Коцурак Оксани та її дружньої команди: Крупського В’ячеслава, Мілінчука Андрія, Чернілевського Олега, Кльоца Олександра, Мацуляка Дмитра, Кутняка Тараса,Зорі Катерини, Домінішина В’ячеслава, Олійник Аліни, а також спеціального гостя Алекса Орти зі США.

Вечір був присвячений духовим інструментам, краса виконаних творів не залишила нікого байдужим, виконавці виплескували неймовірно потужну енергетику, зал підтанцьовував та приспівував. Браво!!!


124 перегляди
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page