…Це хаос фарб овіяних думками, Слова окрилених рядків летять барвистими птахами…

November 14, 2018

   По алеї зірок БГПК  імені Михайла Грушевського в рамках тижня кафедри продовжують впевнено крокувати викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін. 

   13.11.2018 року в нашому коледжі було людно, весело та драйвово. Все почалось з відкриття творчої студії , проведення майстер-класів у фойє коледжу, в колі друзів студенти та викладачі  пробували себе в царині handmade, їм у цьому допомагали справжні профі: Ангеліна та Альбіна Романчук (група 2-БОМ), Вікторія Пацай, Дана Стріляєва, Катерина Попович, Олександра Забіяка, Наталя Корнута, Юлія Приступнюк, Сніжана Гриньків(41-ОМ) та інші.

   Мистецтво об’єднує….Воно надихає, зцілює та відкриває незвідані простори нашої душі. День завершився феєричним шоу під назвою «Від покоління до покоління» від  Коцурак Оксани  та її дружньої команди: Крупського В’ячеслава, Мілінчука Андрія, Чернілевського Олега, Кльоца Олександра, Мацуляка Дмитра, Кутняка Тараса,Зорі Катерини, Домінішина В’ячеслава, Олійник Аліни, а також спеціального гостя Алекса Орти зі США.

   Вечір був присвячений духовим інструментам, краса виконаних творів не залишила нікого байдужим, виконавці виплескували неймовірно потужну енергетику, зал підтанцьовував та приспівував. Браво!!!