top of page

«Умію бачить чистоту сердець…»


За ініціативи інструктора з організаційно-масової роботи Барського УТОСу Кобиля Анатолія Павловича ,художнього керівника, бібліотекаря Червінської Валентини Василівни та директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Савчука Петра Нестеровича 11 жовтня 2018 року студентами спеціальності «Журналістика» було організовано тематично-літературну зустріч.

Теплі та ліричні спілкування молоді коледжу та працівнииків УТОСу приурочені Дню білої тростини, що був затверджений Міжнародною федерацією сліпих 15 жовтня 1970 року.

Під час поетичних діалогів панувала щира дружня атмосфера,що дозволило всім учасникам розкрити свої таланти й обмінятися власними думками.

Віршовані та прозові рядки переплелися з глибокими роздумами про мову і слово,батьків і дітей, мрії людини,війну та перемогу. Читці також піднімали теми кохання, дружби, любові до природи. Звучала авторська студентська поезія, геніальні рядки Ліни Костенко, а також вірші людей з вадами зору, які через слово намагалися розкрити і «намалювати» свій світ, адже всі вони - абсолютно звичайні люди, які мають маленьку особливість - бачити не очима, а серцем, як сказала про себе поетеса Тетяна Фролова.

…Не сумуйте, що не бачу сонця -

Вмію бачить чистоту сердець.

І прошу - не зачиніть віконця,

Хай горить у них ваш промінець.

Викладач Лебединська Тетяна Михайлівна,

студенка 31-Ж групи Скотаренко Марія


76 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page