Запалімо свічу пам'яті...

September 18, 2018

    13 вересня 2018 року пішов із життя Чернілевський Дмитро Володимирович, український вчений, доктор педагогічних наук, професор, засновник і перший президент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки. Академік Міжнародної академії інформатизації, Міжнародної академії наук педагогічної освіти, ініціатор створення і головний редактор журналу «Креативна педагогіка». Автор більше 50 науково-навчальних видань, а також понад 300 науково-публіцистичних праць. Розробив навчальний комплекс «Методологічні та технологічні принципи педагогіки вищої школи на основі духовно-моральних цінностей», до складу якого входять ряд підручників і посібників. Організатор щорічних міжнародних науково-методичних конференцій за напрямком «Духовна культура особистості та інноваційні освітні технології», які неодноразово проводилися у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського. 

    Сьогодні наукова спільнота та освітянська громадськість у глибокій жалобі. Адже відійшла у вічність душа, усі прагнення якої були до останку віддані вихованню духовно-моральних цінностей у молоді.

    Внесок Дмитра Володимировича у вітчизняну педагогічну науку  назавжди залишиться на золотих скрижалях еліти України та у пам’яті її народу. Все життя він гідно ніс горде звання Вченого, був пропагандистом кодексу вченого, взірцем інтелігентності, інтелектуальності, етики, честі.

   Нехай Бог посилає Царство Небесне і вічний спокій світлій душі покійного.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини