Вічна пам'ять ПЕДАГОГУ!

September 12, 2018

 Адміністрація й викладачі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського висловлюють щирі співчуття родині та педагогічному колективу Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка з приводу  тяжкої втрати – смерті Гриневича Володимира Йосиповича. В цей скорботний час ми з глибоким сумом і жалем  поділяємо велике  горе та підтримуємо Вас.

   За 20 років тісної співпраці він став для нас не просто викладачем, а членом колективу. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Володимиром Йосиповичем, він залишиться принциповим і чуйним викладачем, вірним другом, мудрим наставником, щирою і порядною людиною, яка вірно служила обраній справі. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя. 

   Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне, – смерть близької людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Світлі спогади про Володимира Йосиповича, який чесно й гідно прожив своє життя, залишивши по собі плоди добрих справ, завжди будуть жити  в серцях викладачів і студентів. 

    Вічна пам'ять.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload