top of page

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ У СВІТ ЗНАНЬ


Кожен навчальний рік у нашій країні починається зі свята під символічною назвою – День знань. Традиційно цього дня в усіх навчальних закладах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчальному року. Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського також ласкаво відчинив двері та запросив викладачів, студентів, ліцеїстів і усіх гостей долучитися до святкування першого дзвоника.

На святковій лінійці з вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук П.Н. Він нагородив почесними грамотами кращих викладачів та студентів навчального закладу та побажав усім здоров’я, успіхів і усяких гараздів, бо початок будь-якого шляху – завжди хвилююча, тривожна та щемлива мить, особливо, якщо на цій дорозі багато ще не звіданого, досі не знаного, поки що не дослідженого.

За традицією, яка склалася у навчальному закладі, в урочисті та святкові дні завжди вшановується пам’ять загиблих воїнів. Право покласти квіти до пам’ятника було надано кращим студентам коледжу.

З вітальним словом звернулася до усіх присутніх куратор 41 – Ш групи Лебединська Тетяна Михайлівна, яка побажала впевненості в завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті, закликала виховувати молодь в дусі відповідальності за свою долю і за майбутнє всієї країни.

Перед усім педагогічним, студентським та учнівським колективами було урочисто виголошено Кодекс Честі викладача, який зачитала викладач коледжу Швець Лариса Володимирівна та Кодекс Честі студента Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, який виголосив Десятник Назарій, студент 41-Ш групи, голова студради.

У актовій залі коледжу після лінійки святково пройшла посвята у першокурсники, які лише місяць тому були ще абітурієнтами, а тепер стали членами великої дружної родини, де панує повага і любов, розуміння і підтримка, де кожен відчуває себе добре і затишно. «Новобранців» чекало тепле батьківське слово директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Савчука Петра Несторовича, мудрі поради завідувача відділення загальноосвітньої підготовки Маліновського Юрія Леонідовича, напутнє слово від матері першокурсниці Мороз Майї Олександрівни, привітання від кураторів груп: Кузнєцової Людмили Василівни, Якубчик Ольги Миколаївни, Зелінської Ірини Сергіївни, Гулько Олени Миколаївни, Слугоцької Вікторії Михайлівни, Ляхнович Ніни Олександрівни, настанови Голови студради Десятника Назарія.

Свято Першого дзвоника підготували і провели студенти 21-Ш групи на чолі з куратором викладачем-методистом Поберецькою Вікторією Василівною. Щиро дякуємо за допомогу в організації та проведенні свята адміністрації коледжу та викладачам: Сошинській Н.В., Скорич Н.В., Крупському В.М., Залевському П.М., Левицькій О.М., студентам 41-Ш групи.

Дорогі друзі! Навчання – це скарб, це світ знань. Людина, яка перестає вчитися, відстає від життя. Тож крокуйте успішно дорогою знань і пам’ятайте, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Нехай будуть з вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості нових відкриттів! У добру дорогу за знаннями!


278 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page