Випускний вечір – закінчення перед великим початком

June 29, 2018

До неба музика сягає,наче мрія.

І тане в квітах вже святковий зал.

В очах у кожного і радість, і надія.

У коледжі в нас урочистий бал.

Сьогодні ми зібрались для прощання.

Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.

Це свято зрілості,і свято розставання.

І майбуття прекрасна світла мить.

   Випускний вечір – це закінчення перед великим початком. Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, незгасаючого ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Савчуком Петром Несторовичем.

   Так, ось і настав цей довгоочікуваний та водночас сумний день – день прощання з рідним коледжем. Попереду незвідана даль,світле майбутнє та справжнє доросле життя. Позаду – батьківський поріг та неповторна юність.

Найголовніше завдання насьогодні – знайти себе, реалізувати в обраній професії та залишатися людиною за будь-яких обставин.

   У період з 27.06.2018 по 29.06.2018 року  відбулися випускні вечори у творчому колі колективу нашого навчального закладу. Його святкували в три етапи випускники спеціальностей:

- «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво» (27.06.18);

- «Правознавство», «Видавнича справа та редагування» (28.06.18);

- «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» (29.06.18).

   Незважаючи на всі труднощі, кожен із них здобув міцні знання, вони стали особистостями, обізнаними у вивченні тонкощів свого фаху. Перед усіма випускниками з цього моменту відкритий цікавий і пізнавальний шлях – шлях до самореалізації, невтомного пошуку, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Хтось стане незрівнянним вчителем образотворчого мистецтва, а хтось взагалі – відомим художником. Один здобуде визнання за допомогою свого прекрасного голосу, інший – можливо, взагалі докорінно змінить своє життя, або продовжить навчання за своєю професією, стаючи більш компетентним. У будь-якому разі ми віримо, що любов до рідної землі, високі ідеали й наполеглива праця зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

   Дорогі випускники! Вітаємо вас з цим урочистим днем – вашим ВИПУСКНИМ! Запам'ятайте себе такими молодими, радісними, романтичними, з сяйвом в очах та надією у серці. Нехай ваша іскорка довіри до життя ніколи не згасає, а всі мрії та сподівання якнайшвидше здійсняться!

Марія Скотаренко, студентка 21-Ж групи

 

ФОТОРЕПОРТАЖ  ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ  СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

"МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО", "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО"

 

ФОТОРЕПОРТАЖ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

"ПРАВО" ТА "ЖУРНАЛІСТИКА"

 

ФОТОРЕПОРТАЖ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

"ДОШКІЛЬНА ОСВІТА", "ПОЧАТКОВА ОСВІТА"

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22/01/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload

Архів