top of page

Cвяткування Дня народження«Евересту»


10 травня Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського привітно приймав у своїх стінах гарних гостей – вихованців, працівників та запрошених комунального закладу «Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест»» з нагоди святкування 10-ї річниці з дня заснування закладу.

Відзначення ювілею у стінах коледжу не було випадковим, адже ці два заклади поєднує міцна дружба та багаторічна співпраця. На базі «Евересту» уже 10 років працює волонтерський загін «Дзвіночок», який очолює викладач-методист Кузнєцова Людмила Василівна. Діяльність волонтерського загону була представлена у фойє коледжу своєрідним фото-звітом за 10 років. Студенти і викладачі коледжу завжди відгукуються на будь-які прохання працівників комунального закладу – будь то святковий концерт, у якому беруть участь студенти та викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» чи проведення майстер-класу викладачами спеціальності «Образотворче мистецтво», проведення благодійних ярмарок ліцеїстами, чи просто авторське виконання казок кандидатом мистецтвознавства – Бурсою Антоніною Іванівною.

За роки свого існування центр став не просто місцем з надання реабілітаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями. Він об’єднав «усіх, хто серцем небайдужий, хто вірить в правду і добро, у милосердя, справедливість, душі негаснуче тепло».

Як сказав у своєму вітальному слові директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович: «Світ змінюється і свідченням цих позитивних змін є існування в нашому місті реабілітаційного центру «Еверест»». Він також вручив подарунок очільнику центру – Марущак Тетяні Леонідівні кошти, зібрані під час благодійного ярмарку студентами.

Святковий концерт, подарунки, солодощі, які були приготовлені благодійниками, подарували «еверестівцям» незабутні враження та святковий настрій.

З Днем народження, наші дорогі друзі!


108 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square