Звучить Тарасове слово

March 13, 2018

 

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сили й живої снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка!

 

  У першу декаду березня, коли природа пробуджується від зимового сну,  усе прогресивне людство і світова мистецька спільнота відзначають дату, пов’язану з  пам’яттю  про великого  українця і гуманіста –Тараса Григоровича Шевченка.

  Цьогоріч захід «Звучить Тарасове слово», присвячений 204-й річниці з Дня народження Великого Кобзаря, підготували і провели студенти 22-Ш групи на чолі з куратором – Л.В. Кузнєцовою.

  Усний літературно-мистецький журнал допоміг усім присутнім  заново перегорнути найяскравіші сторінки життєпису митця, ближче познайомитися з особистим життям поета, більше дізнатися про нерозривний зв'язок між долями Шевченка та України.

  Інсценізації, розповіді ведучих, майстерне виконання поетичних творів  справили незабутнє враження на всіх присутніх у залі, долучивши їх до  поетичної скарбниці митця.

  Майбутні педагоги разом зі своїм наставником багато попрацювали і  над технічним супроводом виховної години, продемонструвавши свої вміння грамотно і майстерно створювати тематичні веб-сторінки.

  Такі заходи, безперечно, спонукають до роздумів, сприяють переосмисленню історичних подій, національному вихованню загалом.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини