top of page

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КОЛЕДЖІ


24 лютого 2018 року дев’ятикласники та одинадцятикласники Вінницької і Хмельницької областей завітали на День відкритих дверей до Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського. Гостей зустрічали директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Нестерович, заступники директора коледжу, завідувачі кафедр та відділення, голови циклових комісій, члени приймальної комісії, викладачі та студенти коледжу.

Після реєстрації гості зайняли місця в актовій залі. Усіх присутніх запросили на перегляд документального фільму про умови навчання у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського. Директор коледжу виступив перед абітурієнтами з інформацією про матеріально-технічну базу навчального закладу, організацію дозвілля, особливості навчання в коледжі, його переваги та деталі вступної кампанії 2018 року.

Основною подією заходу стало проведення творчого конкурсу «До майбутнього – через творчість!» на всіх спеціальностях, за якими відбувається підготовка фахівців у коледжі. Своїми талантами приємно вражали членів журі понад 80 учнів випускних класів різних шкіл Вінниччини та Хмельниччини.

Гості мали можливість відвідати навчальні аудиторії, музейно-виставкову залу, виставку творчих робіт студентів та викладачів коледжу.

На завершення зустрічі в актовій залі для усіх присутніх прозвучала концертна програма, яку підготували студенти та викладачі спеціальності «Музичне мистецтво», а також відбулося підведення підсумків та нагородження дипломами учасників конкурсу «До майбутнього – через творчість!».

Шановні друзі, ми завжди раді вітати вас у стінах нашого навчального закладу. Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту та мирного неба!

Наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ відбудеться 31 березня 2018 р.


256 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square