top of page

Наші абітурієнти – наше майбутнє!


2 лютого 2018 року голова циклової комісії шкільної педагогіки, психології та фахових методик Кузнєцова Л.В. та викладач Рожанська Л.Г. відвідали школи Жмеринського та Шаргородського районів Вінницької області з метою профорієнтації. Зокрема, зустрілися з учителями та учнями 9,11 класів Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Руданської СЗШ І-ІІІ ст., Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст., Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. № 1, Мурафської СЗШ І-ІІІ ст., Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст..

Викладачі коледжу поінформували майбутніх абітурієнтів про умови навчання в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського та Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті й запросили охочих та професійно визначених дітей завітати на День відкритих дверей 24 лютого 2018 року, щоб ближче ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, зробити висновки про перспективи навчання в ньому.

Серед частини учнів інформація про коледж викликала жвавий інтерес. Викладачі педагогічних дисциплін висловлюють подяку директорам загальноосвітніх шкіл за допомогу та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи. Вони гостинно приймали делегацію від коледжу у стінах своїх шкіл та надавали можливість спілкуватися зі школярами. Приємно було чути гарні відгуки про навчальний заклад та слова вдячності на адресу викладачів коледжу з уст теперішніх колег, колишніх наших студентів, які сьогодні є успішними висококваліфікованими вчителями та керівниками шкіл. Сподіваємося, майбутні наші студенти гідно продовжать справу попередніх випускників.


83 перегляди
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page