Наші абітурієнти - наше майбутнє!

December 16, 2017

   Викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін Маліновський Ю. Л., Восколуп В. П., Лемпій О. В. та викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін Зеленюк С. В. провели профорієнтаційну роботу в школах Муровано-Куриловецького району Вінницької області.

  Викладачі відвідали НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» с. Лучинчик, НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» с. Лучинець, середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Немерче, середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Обухів, середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Вищеольчедаєва, НВК «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» села Котюжани.

  Директори шкіл та їх заступники привітно зустрічали делегацію та сприяли проведенню профорієнтаційної роботи з учнями.

    Викладачі коледжу презентували учням 9-х, 10-х та 11-х класів профорієнтаційні матеріали, розповіли про основні та додаткові спеціальності за якими навчаються студенти, вказали на значну матеріальну базу коледжу, кількісний та якісний склад студентського та педагогічного колективів, здобутки коледжу та ін.

   Учні та вчителі були зацікавлені інформацією про гуманітарно-педагогічний коледж, ставили різноманітні запитання про особливості вступної компанії 2018 р. Вони отримали вичерпні відповіді від представників навчального закладу, а також запрошення відвідати навчальний заклад у дні відкритих дверей 24 лютого та 24 березня 2018 року.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини