top of page

Спортивно-розважальне свято з нагоди Дня Збройних сил України


5 грудня 2017 року в спортивній залі Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося спортивне свято «Козацькі забави» з нагоди Дня Збройних сил України.

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя серед молоді, виховання у студентів національно-патріотичних переконань, формування активної життєвої позиції, національної гідності і самосвідомості, спритності, кмітливості, активності, фізичної сили та гарту, любов до України.

Після урочистого підняття прапора та виконання Гімну України розпочалося спортивно-розважальне свято. З вітальним словом до учасників спортивного дійства звернувся директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Нестерович. Він побажав учасникам змагань перемоги та наголосив на важливості українських військових традицій, гідного вшанування бойового подвигу, звитяги, самовідданості українців, які присвятили своє життя служінню рідному народу, захисту своєї землі та посиленню уваги і турботи про захисників держави.

Рівень своєї спортивної підготовки, спритність, жвавість, влучність та інші якості демонстрували команди спеціальностей «Журналістика», «Право», «Музичне мистецтво» і команда Обласного гуманітарного ліцею.

Кожна команда брала участь у таких конкурсах: «Підтягування на високій перекладині», «Одягання протигазу», «Удар футбольного м’яча на точність», «Стрибки з місця на дальність», «Влучний стрілок», «Біг в колошах», «Транспортування пораненого козака», «Перетягування канату».

Організаторами спортивних змагань виступили викладачі циклової комісії фізичного виховання, фізичної культури та Захисту Вітчизни: Косюк В. І. (голова циклової комісії), Ярославський В. О., Лущинський Ю. М., Прухніцький Е. А., Шостаківський П. С., Крутько Р. О.. Незалежне та об’єктивне суддівство здійснювали викладачі фізичної культури Люлько Павло Іванович та Люлько Роман Іванович.

Ведучими святкового дійства були студенти 21-Ш групи Оксана Краєвська та Яна Семенова.

Відбулося свято – веселе, неповторне і завзяте. І панували особливий, патріотичний дух, відчуття єдності та велике емоційне піднесення. Ну а кращі з кращих були в кожному конкурсі, показавши кмітливість, спритність, завзятість, боротьбу до перемоги.

За результатами конкурсів 1 місце в «Козацьких забавах» здобула команда спеціальності «Право», 2 місце – команда Обласного гуманітарного ліцею-інтернату, 3 місце – команда спеціальності «Журналістика», 4 місце – команда спеціальності «Музичне мистецтво».

І, як годиться, учасники змагань отримали нагороди: грамоти, сувенірні м’ячі та смачні торти.

Хай щастить учасникам спортивних змагань, а всьому українському студентству варто пам’ятати, що здоровим та активним бути модно та патріотично.


134 перегляди
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page