top of page

Урочистості з нагоди Дня художника


9 жовтня в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулися урочистості з нагоди Дня художника.

Із самого ранку у вестибюлі коледжу було організовано колективне малювання пейзажу під назвою «Малювати може кожен», до якого долучилися студенти усіх спеціальностей та викладачі коледжу, кожен хто приймав участь у заході вклав у нього частинку своєї душі.

Під час урочистостей із вітальним словом до присутніх звернувся кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, директор коледжу Петро Несторович Савчук. Він висловив слова вдячності всім викладачам кафедри мистецьких дисциплін за невтомну, самовіддану працю та вручив подяки викладачу Підгорній Надії Володимирівні та студентам Кльоц Ользі і Кльоц Юлії за участь у виставці художніх робіт, присвяченій І Міжнародній науково-практичній богословсько-краєзнавчій конференції «Духовні скарбниці Поділля».

Невід’ємною частиною свята стала посвята у художники студентів-першокурсників. Кожному із них подарували палітру художника. Так символічно відбулося залучення їх до світу прекрасного.

Студенти продемонстрували живописні роботи, які привезли з мальовничих Карпат. Які були намальовані під час практики з пленеру.

По закінченню свята було продемонстровано чудову співпрацю викладача Гордаша А.М. і студентки 21-ОМ групи Поперечної К.В. у незвичайному мистецькому номері.

Святковий концерт для викладачів, студентів і гостей підготували та провели студенти 21-ОМ групи на чолі з куратором Потримай Наталією Сергіївною. Музичне оформлення забезпечували викладачі музичних дисциплін Крупський В'ячеслав Михайлович та Радіонова Олена Володимирівна. Мультимедійний супровід святкового концерту здійснював викладач Ганжа Роман Миколайович. Над постановкою хореографічних номерів працювала студентка 21-ОМ групи Ломага Алла.

Тепла атмосфера і позитивний настрій, що вирували в коледжі у цей святковий день, ще довго даруватимуть натхнення до нових професійних звершень і досягнень.


349 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page