Щасливої вам дороги, випускники!

June 27, 2017

 

Червневий день відлунює святково,

І сум, і квіти, й гомін голосний.

Зібрало нині свято нас чудове –

Прощальний вечір, вечір випускний.

 

 Такими словами розпочався випуск студентів спеціальностей «Правознавство» та «Видавнича справа і редагування» Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

  Під спів величального Гімну України урочисті збори, присвячені випуску студентів, оголосили відкритими. З  вітальним словом до усіх присутніх звернувся кандидат педагогічних наук, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Савчук Петро Несторович. Директор навчального закладу привітав усіх присутніх з Днем конституції, а випускників із днем випуску. Заступник директора з навчальної роботи Хомчак Володимир Миколайович оголосив наказ  про вручення дипломів.

 Ця незабутня хвилина залишиться у пам’яті кожного з випускників назавжди, адже вони чекали на неї з таким хвилюванням, не раз бачили її у своїх снах та готувалися до цієї миті дуже наполегливо.

1/20

 Вже дипломованих студентів привітав голова Барської районної ради Піддубний Михайло Іванович та голови державних кваліфікаційних комісій Бурятинська Наталія Іванівна, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України,  Навроцький Сергій Петрович, член спілки журналістів України.

Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидат наук з державного управління Шандрук Сергій Миколайович  побажав студентам-випускникам гарної долі у майбутньому та здійснення задуманих планів.

    Викладач – не просто професія, це покликання. Викладач творить Людину. Ці мудрі й ваговиті слова можна сказати тільки про справжніх педагогів. Такі слова сказали випускники про своїх викладачів, які чотири роки  були з ними і в радості, і  у хвилини труднощів.  Саме викладачі мудрою порадою допомагали студентам робити впевнені  кроки у своє завтра.

   Куратори груп Кондратюк Оксана Володимирівна, Шмирко Галина Олександрівна та  Радецька Наталія Олексіївна побажали своїм студентам-випускникам гарного майбутнього.

 Зворушливим моментом святкового дійства було вручення батьками короваю дітям. Вони благословили їх у дорогу та побажали мирного майбутнього, а педагогічному колективу навчального закладу подякували за навчання та виховання випускників.

 Випускники запевнили, що не забудуть ніколи найкращий  навчальний заклад, що допоміг їм здійснити мрії – стати спеціалістами у галузі права і видавничої справи та редагування.

  Окремим блоком випускники вшанували пам’ять про тих, хто загинув  в зоні АТО та висловили слова вдячності та підтримки тим хто і зараз відстоює мир на сході України.  

  Будьте щасливими, здоровими, мудрими, дорогі випускники 2017 року! Хай світить вічно над вами мирне сонце!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше