Екзамен з хорового диригування студентів спеціальності «Музичне мистецтво»

May 21, 2017

  20 та 21 травня в актовій залі коледжу в рамках атестаційного екзамену з хорового диригування студентів спеціальності «Музичне мистецтво» відбувся концерт хорової класичної музики. У концертній програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів-класиків і сучасних авторів.

Студенти 41-М та 2-Б(М) груп продемонстрували високий рівень диригентської майстерності під час виступу народної жіночої хорової капели, яка відсвяткувала свій 20-літній ювілей (керівник Неоніла Петрівна Ісаєва, концертмейстер Людмила Нарольська).

  Також випускники диригували народною мішаною хоровою капелою (керівник Наталі Валентинівни Скорич, концертмейстер Оксана Михайлівна Коцурак).

  Незабутні враження залишаться в серцях випускників, слухачів, а також поважної атестаційної комісії у складі: Майї Олександрівни Мороз – голови атестаційної комісії, завідувача кафедри мистецьких дисциплін, кандидата педагогічних наук; Антоніни Іванівни Бурси – заступника голови атестаційної комісії, вченого секретаря, кандидата мистецтвознавства, доцента; Наталії Василівни Сошинської – голови циклової комісії з постановки голосу та хорового диригування; Наталії Анатоліївни Матвієнко – голови циклової комісії з теоретичних дисциплін та інструментального виконавства.

  Працювали з випускниками спеціальності «Музичне мистецтво», розвивали  їхні уміння та навики роботи з хором: Скорич Н. В., Козюра Н. С., Петращук Л. Є., Радіонова О. В., Мовчан Л. О., Ісаєва Н. П., Лісова А. В..

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Ігрова програма для дітей «Новорічні несподіванки»

29/12/2019

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload

Архів