Свято переможців

May 19, 2017

 

 

   18 травня в залі обласного музично-драматичного театру  ім. М. Садовського відбулося традиційне свято-зустріч очільників області та міста з обдарованою молоддю Вінниччини. На свято юних талантів були запрошені вихованці Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей та гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, які цьогоріч вибороли призові місця в предметних олімпіадах і конкурсах.

  Інтелектуальну еліту з першими серйозними перемогами на теренах науки привітали керівники регіону: голова державної адміністрації В. Коровій, голова обласної ради А. Олійник,  міський голова міста Вінниці С. Моргунов, директор Департаменту освіти і науки Вінницької державної адміністрації І. Івасюк, які висловили подяку учнівській молоді за наполегливість і прагнення до розвитку, побажали учасникам заходу не зупинятися на досягнутому, вірити в себе, упевнено йти до нових звершень та перемог.

  На церемонії нагородження призерів були вручені дипломи, почесні грамоти, а також грошові премії  учням і студентам  та  їхнім науковим керівникам.

  Нагороду за перемогу в ІІ та участі в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України отримали учні ліцею –  Наталя Заболотна (науковий керівник – директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, викладач зарубіжної літератури Людмила Валентинівна Хілінська) та Сюзанна Максимчук (науковий керівник – викладач української літератури Ганна Феодосіївна Королюк).

 Грамотою ІІ ступеня за перемогу в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка була нагороджена студентка коледжу Олександра Кислиця (науковий керівник – Наталя Олексіївна Радецька).

  Вітаємо всіх нагороджених, бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини