Навчання з цивільного захисту

May 1, 2017

 

 

      28 квітня 2017 року в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося навчання з цивільного захисту. По сигналу тривоги студенти, викладачі, учні ліцею та технічні працівники коледжу здійсни-ли евакуацію та групами відправилися на спортивну площадку на території коледжу. Відповідальний за цивільний захист у коледжі, завідувач відділення загальноосвітньої підготовки Маліновський Юрій Леонідович доповів директору коледжу, кандидату педагогічних наук Савчуку Петру Нестеровичу про прибуття студентів та працівників коледжу в зону евакуації. Петро Несторович подякував студентам за організованість, відповідальність і побажав, щоб у їхньому житті траплялися тільки навчальні тривоги.

   На заході, проведеному в коледжі, був присутній начальник відділу Барської райдержадміністрації цивільного захисту Василь Антонович Шпаковатий.

  По завершенню навчань студенти зробили для себе висновок, що в разі виникнення надзвичайних ситуацій завжди потрібно залишатися спокійними, не піддаватися емоціям та страху. Треба вчитися запобігати таким ситуаціям, а у разі їх виникнення правильно поводитися під час евакуації.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини