top of page

«І кожен фініш – це, по суті, старт…»

12 травня в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на платформі Google Meet відбулася звітна конференція за результатами переддипломної практики студентів 41-Ж групи.

Керівниками практики від коледжу були призначені досвідчені викладачі фахових дисциплін Лебединська Тетяна Михайлівна і Кондратюк Оксана Володимирівна. Згідно з навчальним планом і графіком освітнього процесу, щопонеділка наставники організовували онлайн-конференції, у ході яких студенти отримували інструктажі з техніки безпеки, методичні рекомендації, вказівки й поради. Практиканти виконували цікаві завдання: писали різножанрові статті, брали інтерв’ю, проводили бліц-опитування, створювали відеоролики, записували радіоефіри.

Члени комісії оцінили роботи майбутніх фахівців за результатами журналістських матеріалів і підготовлених звітних презентацій, характеристикою з місця проходження практики, набутим рівнем професійної компетенції. Завідувач практики Марчук Світлана Віталіївна відзначила якісний рівень підготовки студентів 41-Ж групи.

За словами заступника директора з навчальної роботи Самборської Олени Дмитрівни, випускники виконали всі вимоги практики та досягли поставленої мети.

Отож, ця подія є знаковою, оскільки студенти стали на першу сходинку до професійної майстерності й упевнено крокують до фінішної прямої – складання атестаційних екзаменів.


Постовітюк Анна, студентка 41-Ж групи


35 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page