top of page

І ЗНОВУ ПЕРШЕ МІСЦЕ!

Черговим підтвердженням гасла «Від творчості викладача – до творчості студента», за яким живе наш коледж, стала звістка про перемогу в IV Всеукраїнському конкурсі образотворчого, декоративно-прикладного та сучасного мистецтва «Битва Жанрів ART», організатором якого є Творча агенція «UaFest» (м. Київ).

Отже, лауреатами І ступеня стали:

  • у категорії «Сучасне мистецтво. Молодь» – Ольга Мороз, студентка 41-ОМ групи (картина «Конотопська відьма»); наставниця – Надія Підгорна, викладач-методист, викладач кафедри мистецьких дисциплін;

  • у категорії «Образотворче мистецтво. Юніори» – Ольга Вікулова, студентка 11-ОМ групи (картина «Павич»); наставник – Андрій Гордаш, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри мистецьких дисциплін;

  • у категорії «Декоративно-прикладне мистецтво. Юніори» – Марія Січко, студентка 11-ОМ групи (ґердан «Червоні лілії» і брошка «Весняний метелик», виконані в техніках ткацтва та вишивки бісером, штучним камінням); наставник – Андрій Гордаш, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри мистецьких дисциплін.

Любов до творення краси і вправність рук притаманні й майбутнім вихователькам – студенткам 31-Д групи. Аліна Гуцол і Тетяна Тарахкалюк стали лауреатами І ступеня в категорії «Декоративно-прикладне мистецтво. Молодь», представивши на конкурс вишиту картину «Вперед до перемоги» і весільний рушник «Братки». Наставниця юних майстринь Тетяна Січко, старший викладач кафедри педагогіки, психології та фахових методик, вирішила підтримати дівчат і подала на розгляд конкурсної комісії свої роботи. Результат – два дипломи І ступеня в категорії «Декоративно-прикладне мистецтво. Дорослі» за весільний рушник «На щастя, на долю» і витинанку «Ніч яка місячна, зоряна, ясная…». До речі, нещодавно Тетяна Йосипівна здобула І місце у Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Слава Україні» (категорія «Вишивка»), який проходив у місті Луцьку за сприяння творчого об’єднання мистецьких та культурних ініціатив «Галерея Ідей».

Щиро вітаємо наших переможців! Зичимо нових ідей і вдалого втілення їх у мистецтві та житті!
129 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page