top of page

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ!

Хай єднає музика серця

І несе добро на крилах пісні.

Музика – це сонце, і весна,

І веселки кольори барвисті.


Правду кажуть: відчувши один раз смак перемоги, захочеться насолоджуватися ним знову. Саме так сталося і з нашим дуетом.

Отже, у нас знову дві перемоги!

Нещодавно, тобто 14 вересня 2022 року, ми подали заявку на участь у ІV Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі талантів «На крилах мистецтва», який проходив дистанційно в місті Одесі. Фестиваль організований за підтримки Компанії «КЕЛСІ ГРУП» і спрямований на підтримку миру й територіальної цілісності України.

У жанрі «Інструментальне виконавство» за виконання твору Пауло Піццігоні вальс-мюзет «Світло і тіні» ми здобули ГРАН-ПРІ!

Відразу ж вирішили ще раз перевірити свої сили і подали заявку на 58-й Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Скарби нації», який відбувся 28 вересня 2022 року в місті Києві.

Організатор фестивалю – Центр інновацій та творчості «Гармонія». Головною метою діяльності цієї організації є підвищення рівня професійної компетентності фахівців освітньої ланки та мистецько-творчого аспекту процесу становлення особистості.

Частина коштів із цього проєкту (ми раді, що там є внесок і від нашого дуету) направлена на підтримку Збройних сил України.

І знову перемога! У нас І місце в жанрі «Інструментальне виконавство» за твір Карлоса Гарделя «Танго» з кінофільму «Аромат жінки».

Наш маленький творчий колектив просить вас придумати назву дуету. Будемо вдячні за ваші пропозиції (їх можна надіслати на вайбер).

Щиро бажаємо всім мирного неба, творчого горіння, віри в перемогу на всіх фронтах і процвітання нашої України.

Не розлучайтеся з музикою, адже вона вічна і звучить у серці кожного!

Усього Вам найкращого!

Андрій МІЛІНЧУК,

Наталія МАТВІЄНКО –

ваш дует баяністів

62 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page