top of page

Історія всемогутнього добра: наш Ангел носить форму ЗСУ

6 грудня вся українська спільнота відзначає День Збройних сил України – свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої Батьківщини від підступного і жорстокого ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша Вітчизна зберігає свою незалежність.

А ще на світанку 6 грудня починається магія і диво зимових свят, на яке так чекає кожна дитина і більшість дорослих. У День святого Миколая малеча шукатиме подарунки під подушками, а дорослі чекатимуть їх у зведеннях Генштабу. Адже диво для українців у 2022 році творять воїни ЗСУ, які носять берці та медичні халати, а їхніми аксесуарами є далеко не сани, а автомат, ППО та скальпель.

І саме сьогодні, у День святого Миколая, ми з особливою силою віримо, що темрява ніколи не буває вічною. Недарма кажуть, що найтемніше перед світанком. Він обов’язково буде – світанок нашої Перемоги! Тому що Всевишній із нами, а наш Ангел носить форму ЗСУ! Потрібно берегти вогник віри у своєму серці, робити добрі справи; допомагати мужнім захисникам, які боронять нашу Вітчизну; любити один одного, нести у цей світ добро, тому що воно завжди перемагає темряву і зло.

Про це співали і говорили поетичними рядками студенти 11-М групи (куратор – Д.Є.Дмитришена) та 31-М групи (куратор – А.Л.Важеніна). Юні виконавці своєю творчістю підтримали віру в наших славних воїнів, віру в Перемогу. Автори сценарію цього проєкту – Н.В.Скорич та Д.Є.Дмитришена, оператор відеозапису – С.В.Зеленюк; музичні номери підготували викладачі кафедри мистецьких дисциплін: Н.В.Сошинська, Д.Є.Дмитришена, Л.Є.Петращук.

Анеля ВАЖЕНІНА,

старший викладач кафедри мистецьких дисциплін,

куратор 31-М групи62 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page