top of page

ІНВЕСТУЄМО В НАШУ ПЛАНЕТУ


20 березня світова спільнота відзначила День Землі. Головна мета цього свята, яке запровадила Організація Об’єднаних Націй, – привернути увагу людства до стану нашої планети і залучити його до збереження природи та миру.

Цьогоріч у Всесвітній день Землі студенти 11-ОМ групи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» виступили з ініціативою створення екологічної оази на території закладу та закликали всіх здобувачів освіти долучитися до закупівлі саджанців сакури. Студенти переконані: посадивши дерева, ми не просто допоможемо зберегти навколишнє середовище, але й зможемо таким чином нагадати, яка прекрасна і водночас тендітна наша планета.

Ініціативу першокурсників охоче підтримала коледжева родина. На зібрані кошти було закуплено вісім дерев сакури «канзан» (цей сорт є морозо- і посухостійким, а період цвітіння, що триває два тижні, починається з дворічного віку) та одне дерево гінкго білоба, яке має високі декоративні якості і, за твердженнями вчених, є ровесником динозаврів.

12 квітня студенти і ліцеїсти, а також викладачі коледжу об’єднали свої зусилля для проведення екологічної акції. Усі екзотичні дерева висадили на подвір’ї закладу.

Такі ініціативи, безперечно, об’єднують людей і спонукають їх піклуватися про навколишнє середовище. Приємно, що наша молодь свідомо підходить до вирішення проблем екології і розуміє важливість збереження природи та примноження її багатств.

Анна ХАРАБАРА,

студентка 31-Ж групи


69 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page