top of page

ІЗ ДНЕМ ЮРИСТА!

9 жовтня в актовій залі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася відкрита виховна година з нагоди Дня юриста.

Захід проведено спільними зусиллями студентів спеціальності «Право» та учнів Обласного наукового ліцею-інтернату під керівництвом асистентки кафедри соціально-економічних дисциплін Слугоцької Вікторії Михайлівни.

У вітальному слові заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна побажала викладачам, студентам та всім присутнім наснаги до праці і самовдосконалення, успіхів у професійній діяльності та нових звершень, і наголосила, що найважливіший принцип, який об’єднує всіх правників, полягає в тому, що всі повинні знати Закон, поважати Закон, служити Закону, адже сьогодні боротьба за Україну це не лише протистояння російському агресорові, але й обстоювання демократії і свободи всередині нашої держави. Без всеохопного верховенства права, домінування в суспільстві Закону, як найвищої цінності, демократичний розвиток України неможливий. Тому саме правникам доводиться докладати великих зусиль для того, аби Україна була по-справжньому правовою і сильною державою.

Наступним етапом виховного заходу, який приємно здивував та порадував присутніх, було проведення інтелектуальної гри «Хто крутіший?».

Сьогодні професія юриста доступна і юнакам, і дівчатам. Саме тому учасниками гри стали дві команди – команда дівчат і команда юнаків, що мали бажання поборотися за звання крутіших. До складу неупередженого журі було запрошено висококваліфікованих викладачів коледжу: Юзько Тетяну Миколаївну, завідувачку кафедри соціально-економічних дисциплін; Гулько Олену Миколаївну, т. в. о. директора Обласного наукового ліцею-інтернату; Восколупа Валерія Петровича, голову циклової комісії викладачів суспільних дисциплін; Шандрука Сергія Миколайовича, викладача правових дисциплін.

Програма інтелектуальної гри об’єднала шість конкурсних завдань і одне фінальне. Їхній зміст націлював на логічне мислення, інтелектуальний розвиток, знання психологічних особливостей юнаків та дівчат, національних культурних звичаїв. Прагнучи здобути перемогу, учасники інтелектуальної гри докладали максимум зусиль, демонстрували неабияку обізнаність, кмітливість, креативність і сміливість.

Голова конкурсного журі завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Юзько Тетяна Миколаївна, іще раз привітавши всіх присутніх із Днем юриста, оголосила результати інтелектуальних змагань: команди набрали рівну кількість балів і в якості нагороди отримають солодкі призи.

Організатори виховного заходу висловили сподівання, що їм вдалося не тільки привітати присутніх із Днем юриста, а й подарувати коледжевій спільноті гарний настрій, щирі посмішки і тепло своїх сердець. Адже в непростий і тривожний час сьогодення цього нам дуже бракує.

Наталія БУРЯТИНСЬКА, голова

циклової комісії викладачів правових дисциплін

119 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page