top of page

Із Днем журналіста!


Третій рік поспіль відзначення Дня журналіста в Україні супроводжується сигналами тривог, вибухами і невпинними молитвами про переможний мир. У цей складний час професія журналіста особливо важлива. В умовах повномасштабного наступу московитів журналісти перетворилися на справжніх воїнів, які мужньо тримають інформаційний фронт ціною власного життя і здоров’я. Вони пишуть і ведуть репортажі під обстрілами, у підвалах; стають мужніми героями ЗСУ; роблять усе можливе й неможливе для того, аби звільнити українську землю від рашистської орди, аби весь світ дізнався, що насправді відбувається в Україні.

Пишаємося і щоденно дякуємо випускникам нашого коледжу спеціальності «Журналістика», які в цю хвилину самовіддано боронять кордони нашої неньки-України: Олександрові Мамаю, Анатолієві Зажирку, Тарасові Кордонцю, Вікторові Кузіну. У вічному боргу і скорботі схиляємо голови перед подвигом Владислава Покрищука, який загинув, забезпечуючи нам можливість жити, навчатися, працювати в умовах повномасштабної війни.

Шановні студенти спеціальності «Журналістика», ви обрали відповідальний, непростий і цікавий фах. Ви будете дізнаватися про події у світі першими, переживатимете чужі щасливі та сумні історії, познайомитеся з відомими людьми, але головне, щоб у кожній статті, котру написали чи ще напишете, відчувалася особистість, яка критично мислить і по-особливому дивиться на цей світ. Пам’ятайте, що за вашою професійністю – майбутнє української журналістики. Нехай жодні фактори сучасного життя не зможуть перешкодити дотримуватися загальних принципів трьох «П» (Професіоналізм, Порядність, Патріотизм), а повсякденною і наполегливою працею, почуттям обов’язку, відданістю справі ви здобудете беззаперечне визнання громадськості. Завжди тримайте руку на пульсі подій і будьте мудрими в кожному кроці!

Колеги-журналісти, викладачі, усі, хто причетний до створення інформації та плекання нової генерації медійників, прийміть найщиріші вітання і безмежну вдячність за вашу працю! З гордістю та гідністю формуйте «четверту владу» вільної і незалежної України! Перемоги, успіхів, здійснення мрій і реалізації професійних задумів!

Із Днем журналіста!

Тетяна ЛЕБЕДИНСЬКА,

голова циклової комісії

викладачів спеціальності «Журналістика»19 переглядів

Kommentare


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page