top of page

Єднання в мистецько-освітньому посторі України

27-28 травня проходив І відкритий дайджест-семінар «Сучасні комунікативні практики в мистецько-освітньому просторі», організатором якого став Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Захід об’єднав усю мистецьку родину України, культурних діячів Польщі, українців у далекій Англії і вкотре став доказом консолідації всіх освітянських зусиль задля Перемоги та успішного вирішення професійних завдань мистецької освіти, прикладом творчої співпраці студентів та викладачів різних закладів вищої освіти України, викладачів дитячих шкіл мистецтв та вчителів мистецтва закладів загальної освіти, науковців і всіх поціновувачів української культури. Загалом у заході взяли понад 600 учасників, які надіслали схвальні відгуки та слова вдячності у відгуках та відповідях анкети.

Згадуючи промовисті слова Тараса Шевченка «Возвеличу малих отих рабів німих, я на сторожі коло їх поставлю слово», укотре переконуємося, що сьогодні Варту Пам’яті нашої української музичної культури надійно несуть усі українці, серед яких і славний нащадок основоположника української музики Миколи Лисенка – його праправнук, композитор, диригент, заслужений діяч мистецтв України Микола Віталійович Лисенко. За межами рідної країни ознайомлює європейців з українською фортепіанною культурою Анастасія Толстоног. Особливо щемно чути («до сліз», як відмічено в численних відгуках) «Молитву за Україну» М.Лисенка у виконанні дівочого хору «Portamento» (керівник – Bożena Magdalena Mrózek, m. Starachowice (Polska)).

Таке єднання сьогодні на мистецько-освітньому фронті культурних діячів різних країн переконливо свідчить про красу і силу української музики, яка надійно зберігає код української нації.

Запис дайджест-семінару ви можете переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=abMxhnGnOy0

Ірина Дікун, к.п.н,

викладач кафедри мистецьких дисциплін

94 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page