top of page

ЯСКРАВІ БАРВИ ТАБІРНОГО ЛІТА-2022

Літо – чудова пора для відпочинку, яскравих емоцій і нових вражень. Саме в цей період у школярів є прекрасна можливість отримати заряд енергії на весь рік. Дитячий сміх, гамір та веселі ігри – усе це про літній відпочинок дітей у таборах.

Попри війну та складну ситуацію в країні, табір денного перебування «Країна дитинства» при Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відчинив свої двері для внутрішньо переміщених дітей та дітей Барської ОТГ, які прагнули змістовно провести канікулярний час у веселому і дружному колективі однолітків. Упродовж двох змін «Країна дитинства» прийняла понад 70 дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Функції педагогів-організаторів виконували практиканти – студенти третього курсу спеціальностей «Початкова освіта», «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво». У команді з педагогами-наставниками вони складали план-сітку, путівки дня; організовували пізнавальні, патріотичні, спортивні, художньо-естетичні конкурси, вікторини, квести. У таборі працювали й професійні педагоги, які дбали про те, щоб дітям було цікаво, комфортно і весело.

В ігровій формі юні педагоги-організатори розвивали здібності дітей, прищеплювали їм корисні звички, навчали спілкуватися, формували цінності та життєві компетентності. Кожен день у таборі був тематичний. Перша зміна представила «День дружби», «День мистецтва», «День природи», «День театру», «День відкриттів та рекордів», «День казки», «День мандрівки», «День спорту та здоров’я», «День патріота». Друга зміна - «День українця», «Агов, ми шукаємо таланти!», «День Бантика і Краватки», «Пригоди з паном Здоров’ям», «День Хі-Ха», «День «Догори дриґом», «День мрійників», «День Івана Купала», «День сюрпризів». Тематика, як у калейдоскопі, змінювалася щодня.

Організовуючи відпочинок, студенти-практиканти планували і вибудовувати свою роботу так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі; усвідомила себе сильною, творчою особистістю; збагатилася духовно і почувалася комфортно.

Дозвілля було насичене цікавими загальнотаборовими та захопливими загоновими справами. Діти багато співали, малювали, танцювали, створювали флешмоби та фантазували і розвивались на майстер-класах і творчих заняттях, які проводили викладачі коледжу. Особливо захопливими видались майстер-класи викладачів коледжу: із гончарства (В.В. Шпаковатий), з оновлення речей, а саме виконання малюнка на футболці (А.М. Романюк), живопису вовною (Н.В. Підгорна), із виготовлення витинанки (Т.Й. Січко), із кляксографії та гратографії (С.П. Богуцький), колективне малювання «Я люблю Україну» (С.Л. Бондарчук), спортивні змагання «Веселі старти» (П.С. Шостаківський), купальські забави (Д.В. Кузнєцова), заняття з соціальним педагогом Н. О. Лемпій та психологом коледжу О. М. Гулько, екскурсія до пожежної частини міста. Запам’яталися дітям і станційні ігри: «Піратський квест», «Стежинами коледжу» та «Квест «Повернення вожатого»; КТС: лялькова вистава «Пригоди лісових звірів», театр-експромт, гра «Живі шашки»; малюнки на асфальті «Дитячі мрії» та малюнки на підтримку ЗСУ, створення Книги рекордів «Країни дитинства».

Літні канікули – це завжди відпочинок, подорожі, нові знайомства, позитивні емоції, яскраві враження та гарний настрій. А також багато вільного часу, який хочеться провести весело і з користю!

Щиро бажаємо всім нашим діткам гарних канікул, теплого сонечка та безхмарного блакитного неба над головою!

Наталія ПОТРИМАЙ – керівник табору «Країна дитинства»,

Світлана МАРЧУК – завідувач практики

262 перегляди

Comments


Актуальні новини