«ЯСКРАВЕ ЛІТО, МИ ВЖЕ ТУТ!»: СТАРТУВАВ ТАБІРНИЙ ЗБІР ТВОРЧОСТІ І НАТХНЕННЯ
- 26 трав.
- Читати 2 хв

25 травня в коледжі урочисто розпочався табірний збір «Яскраве літо, ми вже тут!», який об’єднав студентів і педагогів в атмосфері творчості, позитиву і незабутніх емоцій.
Святкове відкриття розпочалося з урочистої лінійки. Учасників табірного збору привітав директор Фахового коледжу Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Юрій Леонідович МАЛІНОВСЬКИЙ, побажавши всім активного відпочинку, нових знайомств, цікавих проєктів, творчості й натхнення.
Під час відкриття табірного літа здобувачів освіти ознайомили з методистами педагогічних товариств коледжу, які будуть підтримувати і наставляти майбутніх педагогів-організаторів у процесі їхнього професійного становлення і творчого розвитку:
з товариствами «Без обмежень» і «Варта» працюватиме методист Наталія Сергіївна ПОТРИМАЙ;
з товариством «Арт-Бум» – методист Ірина Сергіївна ЗЕЛІНСЬКА;
з товариством «Мрія» – методист Олена Віталіївна ШИНЕЛЬОВА;
з товариством «Драйв» – методист Марина Михайлівна ШПАКОВАТА.
Після офіційної частини на студентів чекав захопливий мистецький квест, під час якого кожен зміг проявити свої творчі здібності, кмітливість і командний дух.
Вікторина «Мистецький калейдоскоп» допомогла перевірити знання учасників табірного збору про світ мистецтва, музики, живопису, культури.
Конкурс «Художник навмання» подарував море позитиву і сміху, адже малювати із заплющеними очима виявилося не так просто!
Учасники конкурсу «Мистецький крокодил» демонстрували акторську майстерність, відгадуючи творчі поняття й мистецькі образи.
«Швидкий дизайн» став для всіх команд справжнім випробуванням на креативність і фантазію.
У конкурсі «Мистецький сторітелінг: простір ідей» учасники створювали цікаві історії, поєднуючи уяву, емоції та мистецьке бачення.
Особливу атмосферу свята створив конкурс малюнків на асфальті «Креатив без гальм»: територія перед коледжем перетворилася на яскраву художню галерею просто неба.
Завершальним акордом заходу став майстер-клас «Аквагрим», який подарував усім гарний настрій, яскраві образи і багато позитивних емоцій.
День пройшов у теплій, дружній і творчій атмосфері, ставши захопливим початком табірного літа 2026 року.
Ірина ЗЕЛІНСЬКА, методист
педагогічного товариства «Арт-Бум» 31-ОМ групи



















































































Коментарі