top of page

Як у коледжі віртуально відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва

У 2013 році в календарі державних свят України з’явилася нова дата – День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відзначають його 9 листопада, вшановуючи всіх, хто підтримує національні традиції, популяризує вітчизняну культуру. Це свято талановитих людей, які були і є носіями української ідеї, творцями історичної пам’яті, бо ж загальновідомо, що споконвіку пісня і танець, музика і слово – усі ті дивовижні за своїм змістом і формою твори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

На щастя, мистецтво входить у наше життя не тільки у свято. У кожен свій будень людина прагне торкнутися до краси і творчості. Саме в насичені пам’ятними подіями дні листопада кафедра мистецьких дисциплін Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» спільно з авторами студентського проєкту «Мистецький хакатон» презентувала цикл віртуальних виставок, представивши на них мистецькі досягнення викладачів і студентів. Отож, приємного перегляду!

А всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени на щодень бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, творчого натхнення і щастя. Нехай Муза ніколи не полишає всіх тих людей, які творять прекрасне в нашому житті!


Сивак Іванна,

студентка 31-Ж групи


 
 


47 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page