top of page

ЩЕДРИЙ УЖИНОК ПЕРЕМОГ ЮНИХ МАЙСТРІВ

16 грудня на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася VІ Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва, у якій взяла участь і талановита молодь нашого коледжу.

Учасники мали право подати на розгляд журі фото авторської творчої роботи, виконаної в будь-якій художній техніці (декоративно-прикладне мистецтво, живопис, графіка), і отримати оцінку за 50-бальною шкалою. Критерії оцінювання чітко визначені: технічна майстерність, новизна, виразність.

Приємно відзначити, що юні майстри нашого коледжу здобули щедрий ужинок творчих перемог.


У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

  • дипломанти І ступеня: Ольга Максімова, студентка 31-ОМ групи; Анна Куцаченко, студентка 31-ОМ групи; Валерія Дем’янюк, студентка 41-ОМ групи; Альона Михальчишина, студентка 41-ОМ групи; Анастасія Вакула, студентка 41-ОМ групи; Ульяна Решетнік, студентка 1-БОМ групи; Валерія Трибунська, студентка 2-БОМ групи; Ярослава Мукоїд, студентка 2-БОМ групи; Євгенія Горобець, студентка 2-БОМ групи;

  • дипломанти ІІІ ступеня: Валерія Дем’янюк, студентка 41-ОМ групи; Анастасія Степанкевич, студентка 41-ОМ групи; Олена Грисюк, студентка 31-Ш групи.


У номінації «Живопис»:

  • дипломанти І ступеня: Ангеліна Шмельова, учениця 11-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату; Аліна Тарахкалюк, студентка 31-ОМ групи; Ольга Максімова, студентка 31-ОМ групи; Валерія Дем’янюк, студентка 41-ОМ групи; Анастасія Степанкевич, студентка 41-ОМ групи;

  • дипломанти ІІ ступеня: Ганзюк Вікторія, студентка 31-Ш групи; Аліна Скрипнік, студентка 31-Ш групи; Денис Навроцький, студент 31-ОМ групи; Валерія Дем’янюк, студентка 41-ОМ групи; Яна Мацюк, студентка 41-ОМ групи;

  • дипломанти ІІІ ступеня: Ангеліна Лебедєва, студентка 31-Ш групи; Марина Сташук, студентка 31-Ш групи; Владислав Овчінніков, студентка 31-Ш групи; Яна Чех, студентка 31-ОМ групи; Ангеліна Ланова, студентка 31-ОМ групи; Яна Мацюк, студентка 41-ОМ групи; Альона Михальчишина, студентка 41-ОМ групи.

У номінації «Графіка»:

  • дипломантка І ступеня: Ольга Максімова, студентка 31-ОМ групи;

  • дипломанти ІІ ступеня: Вероніка Мостова, студентка 1-БОМ групи; Катерина Мазур, студентка 31-Ш групи; Анастасія Степанкевич, студентка 41-ОМ групи;

  • дипломанти ІІІ ступеня: Вероніка Мостова, студентка 1-БОМ групи; Інна Тичук, студентка 31-Ш групи; Катерина Мазур, студентка 31-Ш групи; Яна Чех, студентка 31-ОМ групи; Ангеліна Ланова, студентка 31-ОМ групи; Аня Куцаченко, студенка 31-ОМ групи; Яна Мацюк, студентка 41-ОМ групи.

Керівниками творчих робіт переможців були викладачі кафедри мистецьких дисциплін: Бондарчук Світлана Леонідівна, Підгорна Надія Володимирівна, Романюк Альона Миколаївна, Школьнік Оксана Олегівна.



Оксана ШКОЛЬНІК,

викладач мистецьких дисциплін





51 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page