top of page

ЧЕРГОВИЙ НАУКОВИЙ ЗДОБУТОК АНАСТАСІЇ ПОТРИМАЙ

25 квітня на базі ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ» вперше в історії діяльності обласного методичного об’єднання українських словесників відбувся Конкурс пошуково-дослідницьких робіт з української філології серед студентів ЗФПО Вінницької області.

До участі в Конкурсі, що проходив у дистанційному режимі, долучилися 24 студенти з різних закладів освіти Вінниччини, представивши на розгляд учасників заходу і членів журі результати власного наукового пошуку з української мови і української літератури.

Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на Конкурсі гідно представила студентка 11-Ш групи Анастасія Потримай, яка виборола почесне ІІ місце за пошуково-дослідницьку роботу з української мови (науковий керівник – Лариса Слободянюк).

Циклова комісія викладачів української і зарубіжної філології щиро вітає Анастасію з її черговим успіхом у науковій студентській діяльності і зичить подальших здобутків у цікавій сфері пошукових досліджень.

Лариса СЛОБОДЯНЮК,

голова циклової комісії викладачів

української і зарубіжної філології84 перегляди

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page