top of page

Хорова практика – крок до професійної творчості

Педагогічна практика є важливим етапом у житті кожного студента. Вона допомагає краще зрозуміти майбутню професію і полюбити її.

Надзвичайно цікавим для нас, студентів 41-М групи, було виконання програми хорової практики, під час якої ми опанували різні підходи до організації вокально-хорової роботи з учнями в сучасній школі та представили її в художній єдності з музично-хореографічною (методист – Олена Миколаївна Левицька), фольклорною (методист – Ірина Сергіївна Зелінська) та музично-театралізованою (методист – к.п.н. Ірина Анатоліївна Дікун) діяльністю. На заліку кожен ділилися власним досвідом постановки пісні-танцю, народного дійства «Щедрий вечір», театру тіней «Різдвяна зірочка».

Наша підгрупа працювала в напрямку музично-театралізованої роботи зі школярами. Ми зрозуміли, що театр – це казка, диво, яке захоплює не лише дітей, але й дорослих. Нам було надзвичайно цікаво працювати разом над створенням тіньового театру, обдумувати план дій, шукати різні варіанти постановки, складати сценарій, виготовляти витинанки і, звичайно ж, співати. Виявляється, щоб «оживити» пісню на екрані тіньового театру, розкрити зміст колядки, треба «включити» уяву, фантазію, креативність.

Ми дякуємо всім, хто допоміг нам успішно подолати ще один рубіж на шляху професійного становлення.

Смаровоз Олександра,

студентка 41-М групи82 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page