top of page

Хай вічна юність у душі цвіте!

Вітаєм вас, студенти, з нашим святом!

Бажаєм всім життєвого тепла,

Щоб кожна нашесть згадувалась жартом,

Щоб вічна юність у душі цвіла!


Бажаєм вам завзяття й оптимізму,

Усмішок, щастя, іскорки в очах.

Своє життя наповнюйте ви змістом,

Літайте десь на вічних двигунах!


Ох, життя студентське, фартове-різнокольорове. До чого ж ти цікаве й незабутнє! Шумні свята і гори конспектів, нескінченна курсова і посиденьки до пізньої ночі, хвилювання перед сесією і довгождана дорога додому – усе це таке знайоме романтичним мученикам науки! Напевно, найвеселіші часи в житті людини – це студентські роки. Роки звершень, закоханості, злетів і розчарувань… Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже... І не біда, якщо ти вже й не студент зовсім – головне, щоб усередині не обірвалася та нитка, яка пов'язує воєдино студентське братство…

Ми щиро бажаємо всім студентам щастя на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, надійних партнерів. Нехай кожен день веде до перемоги; нехай завжди буде стимул для творчості, навчання й веселощів; нехай збуваються мрії і назавжди збережеться в серцях романтика студентського життя!

У Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» панує філософія студентоцентризму. Тому всі наші зусилля для Студента і заради нього! Разом ми розвиваємо високорейтинговий, конкурентоспроможний заклад європейського рівня.

Напередодні Міжнародного дня студентської молоді в коледжі проходив надзвичайно цікавий конкурс, завданням якого було зобразити один навчальний день в онлайн- чи офлайн-форматі, дотримуючись вимог, які були зазначені на сторінці студентської ради в мережі Instagram. Участь у конкурсі взяли понад 20 осіб, які продемонстрували свої акторські вміння, оригінальний підхід до реалізації поставленого завдання і шалену активність протягом усього змагання.

Шляхом таємного голосування студентська рада коледжу визначила найкращих серед кращих та оголосила результати конкурсу:

  • 1 місце – Сніжана Івасюк, студентка 42-Ю групи;

  • 2 місце – Владислав Бронюк, студент 41-М групи;

  • 3 місце – Каріна Моровець, студентка 41-Ж групи.

Наші переможці отримали грошову винагороду і приємні бонуси, а решту учасників чекає не менш приємний подарунок – додатковий бал до позанавчального рейтингу.

Ми щиро дякуємо всім за креативність, щирість та відмінне почуття гумору. Недарма кажуть, що студенти – люди творчі і талановиті, а особливо, якщо вони навчаються в стінах нашого коледжу.


Студентська рада

78 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page