top of page

ФОРУМ ВСТУПНИКА – ЦЕ ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ!

2 грудня в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» пройшов черговий етап Форуму вступника. Спілкування з абітурієнтами засвідчило сформоване прагнення молоді здобути професійну освіту і рухатися вперед, попри всю складність нашого сьогодення і повномасштабну війну в країні.Прочинивши двері коледжу, абітурієнти та їхні батьки відразу потрапили в атмосферу творчості: у фоє працювала виставка мистецьких робіт викладачів і студентів різних спеціальностей; не затримати погляд на творах живопису і декоративно-прикладного мистецтва не можна було аж ніяк.

Після завершення реєстрації гостей запросили до актової зали, де з вітальним словом до учасників Форуму звернувся директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» П.Н. Савчук. Розповідаючи історію коледжу, Петро Нестерович підкреслив, що основний обов’язок і найважливіше завдання педагогів і здобувачів освіти – це навчати і навчатися, твердо вірячи, що перемога буде за нами, бо наші захисники мужньо боронять рідну землю і дають рішучу відсіч агресорові.Кожному абітурієнтові, щоб зробити впевнений крок до здійснення своєї мрії і стати студентом, необхідно чітко розуміти правила вступної кампанії. Тому Петро Нестерович детально ознайомив присутніх із правилами прийому на різні спеціальності та докладно окреслив перспективи закладу, його освітні послуги, наголосивши, що сьогоднішня зустріч може стати доленосною для молодих людей, які прочинили для себе двері коледжу.Присутні на Форумі вступника змогли поринути в атмосферу студентського життя, послухавши розповіді студентів, які захоплено представляли свої спеціальності, а їх у коледжі шість: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Журналістика», «Право». Хто ж краще за студентів розкаже про особливості навчання в їхньому закладі освіти? Юнаки і дівчата пригадали, як самі зробили професійний вибір, віддавши в ньому перевагу КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», а також поділилися враженнями, що склалися за час навчання, і розкрили переваги та перспективи обраного фаху. Студенти закликали креативну молодь доєднатися до дружної коледжевої родини, де є всі можливості розкрити свої природні обдарування й таланти і зробити професійну освіту цікавою, корисною, націленою на самореалізацію і життєвий успіх.

Абітурієнтам запропонували взяти участь у цікавій інтелектуально-розважальній грі «Чиє зверху?». Змагалися три команди: «Лють», «Черепашки Ніндзя», «Байрактар». Усі, хто долучився до гри, бачили себе переможцями, і це було справді круто! Ігровий час збіг швидко; підрахувавши бали за кожен етап конкурсу, журі визначило переможця (хоч, як усім відомо, переможених у товариських зустрічах не буває ніколи).

Форум завершився на позитивній ноті, усім його учасникам Петро Нестерович вручив сертифікати, висловивши щирі сподівання, що ця зустріч допомогла нинішнім абітурієнтам переконатися: їхнє професійне майбутнє має розпочатися саме в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»!

Надія БЛІДЧЕНКО, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи


84 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page