top of page

Форум вступника зібрав креативну молодь Вінниччини

П’ятнадцять… Роки юності, роки сміливого духовного зросту і дерзань… Життєвий період, коли з особливою гостротою відчуваєш, що саме тобі призначено здійснити щось грандіозне і що саме ти відповідаєш за власне майбутнє…І коли розпочинається пошук закладу освіти, де твої юнацькі поривання помножаться силою досвідченого розуму й фахових знань.

Обдарованих, креативних, допитливих юнаків і дівчат Вінниччини наш коледж запросив на Форум вступника. Зустріч, що відбулася 27 листопада, розпочалася з перегляду відеоролика про історію і сьогодення КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Із вітальним словом до абітурієнтів звернулась Олена Дмитрівна Самборська, заступник директора з навчальної роботи, аспірант Національної академії педагогічних наук України інституту вищої освіти. Розповідь про освітні напрями спеціальностей, додаткові спеціалізації випускників, наукові здобутки педагогічного і студентського колективів, матеріально-технічну базу закладу створила умови для активного спілкування всіх учасників Форуму.

До полілогу долучилися здобувачі освіти: студентка спеціальності «Дошкільна освіта» Ольга Клименко, студентка спеціальності «Початкова освіта» Юлія Гресюк, студент спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво» Максим Мацуляк, студентка спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво» Ольга Мороз, студентка спеціальності «Право» Світлана Захарчук, студентка спеціальності «Журналістика», голова студентської ради Ірина Мазур, учениця 11-Б класу правознавчого профілю навчання Обласного наукового ліцею-інтернату для обдарованої молоді Яна Завальнюк. І справді: хто, як не студент чи учень, так переконливо і так захопливо розповість про навчання на своїх спеціальностях, та ще й доповнить сказане цікавою презентацією про власні будні і свята в колі одногрупників!

Опісля настав час запитань. На них відповідали керівники структурних підрозділів та представники адміністрації коледжу: Надія Григорівна Блідченко, заступник директора з гуманітарної освіти, виховної роботи, кандидат економічних наук; Майя Олександрівна Мороз, декан гуманітарно-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук; Наталя Анатоліївна Федорчук, завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик; Тетяна Миколаївна Юзько, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, доктор філософії; Ганна Олександрівна Гуд, завідувач кафедри мистецьких дисциплін, кандидат психологічних наук; Юрій Леонідович Маліновський, директор фахового коледжу КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Людмила Валентинівна Хілінська, директор Обласного наукового ліцею-інтернату для обдарованої молоді при КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Світлана Віталіївна Марчук, завідувач практик.

Загальне пожвавлення і зацікавленість серед абітурієнтів викликала інформація про навчання в нашому коледжі теперішніх його викладачів, відомих науковців, директорів шкіл, завідувачів закладів дошкільної освіти, юристів, радників Секретаріату Верховної Ради України…

Форум вступника завершив свою роботу, але в його організаторів залишилося переконання, що присутні на зустрічі дев’ятикласники скористаються можливістю вступу на навчання до Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Віримо, що саме наш коледж стане стартовим майданчиком для творчих злетів і професійного становлення креативної молоді!

Тетяна СІЧКО, старший викладач кафедри

педагогіки, психології та фахових методик154 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page