top of page

ФОРУМ ВСТУПНИКА

24 лютого в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся черговий етап Форуму вступника.

Традиційно зустріч із потенційними абітурієнтами розпочав директор коледжу Савчук Петро Нестерович. Він звернувся з вітальним словом до молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій учасників форуму. У своїй промові Петро Нестерович акцентував увагу на даті зустрічі: вона відбувається в день другої річниці протистояння українського народу російським агресорам. «Наші захисники два роки поспіль мужньо виборюють незалежність України, стоять на смерть за її майбутнє!.. Незважаючи на складні випробування, які випали на долю нашої держави, потрібно не втрачати оптимізму, завзятості, тяги до знань і віри, що спільними зусиллями світ здобуде нову Україну – вільну, щасливу, незалежну! А їй будуть потрібні молоді освічені фахівці. Саме тому здобуття якісної освіти сьогодні – це запорука успішного завтра для України!» – наголосив П.Н. Савчук.

Своїми думками про важливість правильного вибору освітнього закладу та майбутньої професії, що буде найкраще відповідати особистим і професійним цілям, поділилися студенти-старшокурсники, адже вони вже мають певні здобутки на шляху до омріяного фаху. Через виступи студентів, які представляли свої спеціальності, майбутні абітурієнти мали можливість поринути в атмосферу студентського життя і відчути його насичений ритм.

Почерпнувши інформацію про освітній заклад, його спеціальності й умови вступу, а також з’ясувавши переваги здобуття освіти саме в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського, учасники форуму повезли додому іменні сертифікати і щирі побажання сил, наснаги та незламності в прагненні до нових знань і професійного становлення.

Оксана МЕЛЬНИК,

викладачка циклової комісії

української і зарубіжної філології

 
164 перегляди

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square