top of page

ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

Скільки мов ти знаєш –

стільки разів ти людина.

Й. В.Ґете

Студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» виступила з ініціативою заохочення здобувачів освіти до вивчення іноземних мов, запустивши 26 вересня флешмоб до Дня європейських мов «Заговори до мене, щоб я тебе побачив».

Із закликом до участі в акції звернувся Владислав Колодій – голова студентської ради: «Цього року ми приділяємо особливу увагу мові. Мова – це не просто визначальна ознака нації, у ній відбивається доля народу. Функціонування і розвиток мови значною мірою залежить від того, як ревно ми плекаємо і бережемо її. Європейський день мов дає нам можливість навчитися цінувати всі мови та культури».

Члени студентської ради представили у відеозаписі читання різними європейськими мовами поезії української письменниці Оксани Забужко «Мова кожного народу – неповторна і своя» і запропонували учням та студентам коледжу вибрати вірш українського автора й стати учасником акції.

«Це робота не з легких, але ми любимо виклики і неординарні завдання, тому із задоволенням взяли участь у флешмобі. Тут ми і покреативили, і проявили свою творчість», − зізнається Христина Коломієць, студентка 21-ЮЖ групи. До слова, одногрупники Христини зробили колективний відеозапис читання вірша Володимира Сосюри «О мова моя», а студенти 31-Ж групи зачитали вірш Василя Симоненка «Моя мова». Учасники флешмобу показали, що вони мають бажання вивчати польську, англійську, португальську, італійську, німецьку, іспанську, французьку мови. Рекомендуємо переглянути відеоролик на активних сторінках студентської ради в Instagram (https://instagram.com/studrada_bgpk?igshid=YmMyMTA2M2Y=) та Facebook (https://www.facebook.com/groups/5707497119277110/permalink/6269611436399006/) .

Студентська рада коледжу не стоїть на місці, а наполегливо працює, даючи приклад того, що навіть у складному сьогоденні можна і потрібно працювати задля саморозвитку, ефективності навчання та урізноманітнення свого дозвілля.

Анна ХАРАБАРА,

студентка 31-Ж групи81 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square