top of page

ФЕЄРІЯ НАТХНЕННЯ

Мистецтво – невід’ємна частина духовної культури. Завдяки його художньо-образній формі відбувається сильний емоційний вплив, що сприяє розвитку активності, спрямованої на творення краси в навколишньому світі і на внутрішнє самовдосконалення людини. Мистецтво – це засіб, за допомогою якого автори намагаються донести своє бачення, власні думки до глядача, показати красу навколишнього світу.

Образотворче мистецтво є не тільки засобом відображенням життя, але й великим педагогом, вихователем і творцем людської психології. Впливаючи на внутрішній світ особистості, воно залучає її до людських емоцій, формує вміння орієнтуватися в навколишній дійсності, пробуджує здатність розуміти і сприймати прекрасне, стимулює розвиток образного мислення, асоціативної пам’яті, художньої уяви. Стаючи зв’язковою ланкою для ідей і почуттів, загальною мовою для різних видів мистецтв, образотворче мистецтво олюднює інші галузі пізнання, збагачує духовне життя особистості.

Упродовж 2022-2023 навчального року студенти 11-Ш, 31-ОМ та 41-ОМ груп плідно працювали у творчому об’єднанні «Композиція в образотворчому мистецтві». Мета роботи творчого об’єднання – дати можливість молодим людям проявити себе в різних видах і техніках образотворчого мистецтва. Адже воно багатогранне, різнобарвне, колоритне, дає можливість виразити повноту і різноманітність людських зв’язків із навколишній світом, виявити прояв гармонії та універсальності. Студенти поглиблювали свої знання і вдосконалювали навички з технік таких видів образотворчого мистецтва, як скульптура, графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво. Результатами творчої роботи наших студентів можемо насолоджуватися, переглядаючи презентацію «Феєрія натхнення».

Альона РОМАНЮК, викладач кафедри мистецьких дисциплін,

керівник творчого об’єднання «Композиція в образотворчому мистецтві»


62 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page