top of page

У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!


«Великий народе великої країни, добрий ранок тобі! Сьогодні важливий день – День єднання нас всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об’єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто, тільки ми разом зможемо наш дім захистити…» – ці слова пролунали з уст нашого Президента, щоб показати світові єдність українського народу на тлі військової загрози, і були відображені в Указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року, де, зокрема, зазначено, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

16 лютого 2023 року українці вдруге в історії відзначають День єднання. Зовнішні і внутрішні виклики, що постали сьогодні перед нашою країною, спонукали кожного до консолідації та відповідальності.

Протягом 2022 року КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Гру­шевського» за ініціативи директора Савчука Петра Несторовича організував не один захід, спрямований на єднання та підтримку українців.

Із перших днів повномасштабного вторгнення заклад освіти прийняв у своїх гуртожитках 188 внутрішньо переміщених осіб; понад пів року трудовий колектив коледжу забезпечував постраждалих співвітчизників усім необхідним. Центр дозвілля «Країна дитинства», що функціонує при коледжі, щотижня організовував пізнавально-розважальні заняття для 24-х переміщених дітей, а в літній період спланував активний відпочинок малечі, спрямований на всебічний розвиток.

Спільними зусиллями студенти і викладачі коледжу зібрали понад 300 тисяч гривень (збір продовжується щомісяця до нашої Перемоги!). Зібрані кошти йдуть на допомогу ЗСУ в придбанні автомобілів, тепловізорів, генераторів, зарядних станцій, амуніції та інших необхідних речей для наших захисників.

Коледжева спільнота долучилися до надання реабілітаційної допомоги військовослужбовцям, які отримали поранення в зоні бойових дій. Понад 30 тисяч гривень було передано КНП «Барська міська лікарня» для придбання медичних препаратів пораненим.

Цьогоріч у День єднання студентський актив коледжу організував флешмоб. У межах челенджу запропоновано залишити на прапорі України слова подяки та найщиріші побажання нашим воїнам, а за першої можливості цей прапор, як символ нашого єднання та підтримки, передати на передову лінію фронту, адже тільки разом ми – непоборна нація. І з кожним новим днем стаємо ближчими до нашої великої ПЕРЕМОГИ!

Діана ПІХ, член творчого об’єднання

кореспондентів газети «Журналіст»
44 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page