top of page

У ЦЕНТРІ УВАГИ ПИТАННЯ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНОГО ПОСТУПУ ОСВІТИ

15 листопада в межах декади гуманітарно-педагогічного факультету КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», приуроченої Всесвітньому дню науки, відбулась онлайн-зустріч з Людмилою ПАНЬКІВ –доктором педагогічних наук, професором, професором кафедри фортепіанного виконавства та педагогіки мистецтва факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Тема онлайн-лекції стосувалася глобалізаційного поступу освіти, зокрема викликів сучасності та досвіду міжнародної співпраці.

Як зазначила у своїй лекції пані Людмила, глобалізація освіти не тільки створює нові можливості для української науки, але й ставить перед системою значні виклики, пов’язані з інтеграцією в міжнародний освітній простір, забезпеченням рівного доступу до сучасних знань і технологій, а також збереженням національної ідентичності. Успішна адаптація до глобалізаційних процесів вимагає комплексних реформ, підтримки з боку держави та активної співпраці з міжнародними партнерами.

Лекторка розповіла, що цьогоріч на запрошення колишніх студентів, а нині вчителів музичного мистецтва вона відвідала Китайську Народну Республіку, де не тільки провела серію майстеркласів з виконавської майстерності по класу фортепіано, але й безпосередньо ознайомилася з культурно-освітньою системою країни. Ділячись своїми думками, Людмила Іванівна підкреслила, що в державній освітній програмі Китаю надається особливе значення підготовці учителів музики, покликаних формувати естетичні ідеали та духовні цінності молоді.

До діалогу з професоркою долучилися науково-педагогічні працівники коледжу: Майя МОРОЗ, доктор педагогічних наук, декан гуманітарно-педагогічного факультету; Ірина ДІКУН, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін; Ганна ГУД, кандидат психологічних наук – та гості онлайн-зустрічі: Оксана ГУМІНСЬКА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії, теорії музики та методики музичного виховання ІМ РДГУ, і Тетяна СТРАТАН-АРТИШКОВА, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Висловлюємо щиру вдячність Людмилі Іванівні ПАНЬКІВ за цікаве спілкування і сподіваємося на подальшу творчу співпрацю та спільну реалізацію нових проєктів.

 Ганна ГУД, завідувач кафедри мистецьких дисциплін,

кандидат психологічних наук

 



45 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page