top of page

У КОЛЕДЖІ ПРОВЕЛИ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

26 вересня студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» ініціювала важливу акцію − флешмоб до Дня європейських мов «Заговори до мене, щоб я тебе побачив».

Різними європейськими мовами звернулися учасники акції до широкої аудиторії, віддаючи шану всім європейським мовам і культурам. Донести до мешканців Європи правду про жахливу війну, що відбувається на нашій землі; закликати світ не бути байдужим до страждань українських дітей, матерів; пам’ятати про полеглих у Бучі, Ізюмі, Маріуполі та багатьох інших містах і селах України – такою була головна мета організаторів флешмобу.

«Тему обрали ту, яка найбільше болить сьогодні, − розповідає голова студентської ради Аліна Тарахкалюк. − Непросто було переконливо звертатися до різних народів їхніми мовами, але ми довели, що нам близькі ці мови; ми маємо бажання вивчити польську, англійську, португальську, італійську, німецьку, іспанську, французьку, щоб почувати себе ближчими до дружніх народів, які в скрутний час протягнули нам руку допомоги».

З уст учасників акції прозвучали слова вдячності європейцям за велику підтримку, яку вони надають нашому народові, і палка віра в перемогу над ворогами.

Пропонуємо переглянути відеоролик на сторінках студентської ради в соцмережах.

Студентська рада коледжу закликає всіх студентів активно долучатися до корисних і цікавих справ, які вона ініціює, дбати про власне вдосконалення, інтелектуальний розвиток, змістовне проведення дозвілля.

Катерина СВЯТЕНКО,

студентка 41-Ж групи,

член творчого об’єднання «Ластівка»


49 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page