top of page

У КОЛЕДЖІ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ІЗ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

2 березня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» пройшов закритий тренінг із домедичної допомоги, організований завдяки Центру готовності цивільних за підтримки Благодійного фонду Сергія Притули.Інструктаж і тренування для педагогів провели медик Станіслав Гнатовський та його асистентка Марія Суконнік.

Ініціатива такого заходу зумовлена реаліями воєнного сьогодення і потребою підготовки цивільного населення до надзвичайних ситуацій. Головною метою тренінгу, у якому взяли участь 24 викладачі коледжу, було формування навиків зупинки критичних кровотеч. Методи накладання турнікета, прийоми тампонування та бандажування розглядалися з точки зору медичних знань і практик.

Успішна реалізація програми тренінгу засвідчила важливість підвищення медичної грамотності в сучасному світі і, зокрема, готовність педагогів до активних дій в умовах небезпеки.

Учасники тренувань відзначили їхню практичну значущість у контексті сучасних викликів і висловили впевненість, що набуті навички будуть застосовані в разі потреби.

У коледжі планують проводити подібні тренінги не лише для педагогічних працівників, але й для здобувачів освіти. Це, безперечно, допоможе покращити рівень підготовки громадян до надзвичайних ситуацій і сприятиме безпеці суспільства.

Богдан ЮРЧУК,

викладач основ захисту України,

координатор тренінгу177 переглядів

Comments


Архів