top of page

У КОЛЕДЖІ ПОБУВАВ ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ

21 червня 2023 року голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий здійснив робочу поїздку до Барської громади. Разом із делегацією в супроводі барського міського голови Володимира Саволюка він завітав до Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Під час зустрічі з директором коледжу Петром Савчуком та його заступниками обговорив виклики, із якими стикаються заклади освіти в провадженні освітньої діяльності під час воєнного стану.

Було проведено огляд навчальних приміщень, майстерні, спортивної зали та в цілому території коледжу. Викликав приємні враження у гостей нещодавно проведений ремонт у фоє закладу, облаштування офісу студентської ради та центру зв’язків із громадськістю.

Голова Вінницької обласної ради поспілкувався з представниками студради, які на той час перебували у своєму офісі. Аліна Тарахкалюк гідно представила студентську спільноту та ознайомила гостей зі специфікою роботи органу студентського самоврядування в коледжі.

Оскільки поряд з осередком студентського життя знаходиться центр зв’язків із громадськістю закладу освіти, розмову було продовжено вже там із заступником директора з гуманітарної освіти та виховної роботи Надією Блідченко. У ході спілкування були висловлені думки щодо перспектив розвитку центру як осередку коледжевої спільноти.

У розпалі червня в закладі поряд з активним студентським життям вирує казкове та різнобарвне дитяче дозвілля. Очільника області зацікавили заходи Центру розвитку дітей молодшого шкільного віку «Країна дитинства», на які він потрапив, оглядаючи територію коледжу. Вожаті та студенти 2-го курсу спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво» організували народні забави «Народні ігри граємо – традиції зберігаємо», до участі в яких активно залучили малечу.

Не залишився поза увагою і майстер-клас із гончарства, який організував викладач кафедри мистецьких дисциплін Вадим Шпаковатий. Яскраві фарби дитячої фантазії і творчого пошуку надихнули всіх присутніх на майстер-класі, зокрема й гостей коледжу, та спонукали до подальшого діалогу про життя і розвиток закладу освіти.

Разом із представниками адміністрації коледжу було обговорено подальші перспективи розвитку його матеріально-технічної бази, а саме питання модернізації їдальні, оновлення системи опалення та облаштування додаткових навчальних аудиторій. Безперечно, це започаткує новий виток в історії розвитку КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Оксана МЕЛЬНИК,

викладач філологічних дисциплін


320 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page