top of page

У коледжі відзначили День Гідності та Свободи

22 листопада в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася відкрита інформаційна година до Дня Гідності та Свободи.

Це свято українці відзначають щороку 21 листопада на честь початку двох доленосних в українській історії революцій – Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.).

Встановлене воно «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

Революція Гідності об’єднала весь український народ навколо високих цілей – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці.

Проведений у коледжі відкритий захід мав на меті ознайомити здобувачів освіти з історією виникнення свята; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині; сприяти вихованню свідомого патріота України, готового будь-якої миті стати на захист держави.

Активну участь у підготовці заходу взяли студенти 1-БЮ групи: Безсмертна Мирослава, Беркутов Олександр, Івасюк Сніжана, Коломієць Олеся та Нех Олександр.

Галина Шмирко,

куратор 1-БЮ групи


63 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page