top of page

У КОЛЕДЖІ ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ДЕРЖАВНИМ ІНСПЕКТОРОМ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

15 травня на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся онлайн-семінар «Безпека праці та формування негативного ставлення до незадекларованої праці, інформування про ознаки трудової експлуатації та її запобігання», у якому взяли участь студенти і викладачі коледжу.

Організатор конференції – Блідченко Надія Григорівна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, кандидат економічних наук; спікер – Олександр Іконніков, державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області.

Олександр Павлович зосередив увагу студентів на важливості обов’язкового працевлаштування за трудовим договором та наголосив на практичному застосуванні законодавства, що регулює питання легалізації найманої праці. Також учасники семінару обговорили питання про прийняття на роботу неповнолітніх; ознайомилися з важливими аспектами працевлаштування, правами та обов`язками на робочому місці і порядком звільнення.

Наприкінці зустрічі спікер наголосив на важливості дотримання трудового законодавства і повідомив про можливість фахової консультації з питань законодавства про працю у відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області.

Анна ХАРАБАРА, студентка 31-Ж групи


34 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square