У коледжі відбувся круглий стіл «Грантові можливості для розвитку закладів вищої освіти»

19 березня в межах тижня кафедри мистецьких дисциплін Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся круглий стіл «Грантові можливості для розвитку закладів вищої освіти» за участю Арсена Келічавого, кандидата економічних наук, менеджера проєктів Британської Ради в Україні, та Олени Данілової, голови правління Фонду громади «Подільська громада».

Захід організовано з метою ознайомити вчителів, викладачів, учнів і студентів з перспективами, які відкривають Британська рада та програма «Активні громадяни». Кожна людина, котра пройшла локальний тренінг, може надіслати заявку на грант у межах 15 000 грн або ж, об'єднавшись із декількома партнерськими організаціями, залучити більше коштів, спільно організувати пітчинг задля підтримки обраного проєкту.

Олена Данілова засвідчила необхідність стратегічного плану організації, яка має на меті залучати додаткові ресурси для розвитку освітньої установи, і розповіла про можливості Фонду громади «Подільська громада» та умови стипендіального конкурсу від гурту «ТІК». Мистецький напрямок конкурсів дає змогу придбати матеріали, обладнання для творчого розвитку тощо.

Учасники круглого столу говорили про тонкощі формування стратегії розвитку освітнього закладу, яка спрямує його діяльність у правильне русло та пришвидшить розвиток педагогічної сфери і матеріальної бази; збільшить кількість відряджень задля професійного розвитку викладачів і студентів.

Колектив Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» висловлює щиру подяку за участь у заході Арсену Келічавому, менеджеру проєктів Британської Ради в Україні, та Олені Даніловій, голові правління Фонду громади «Подільська громада», і сподівається на тривалу й плідну співпрацю.

Роман Мочарний,

викладач кафедри мистецьких дисциплін,

голова правління Фонду громади «Барі».

Найцікавіше