top of page

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ ЖИВЕ ЗДОРОВИЙ ДУХ

4 грудня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася зустріч із головою міського спортивного клубу «Криголам» Юрієм Олексійовичем Шаповаловим. Найвідоміший у Барській громаді пропагандист здорового способу життя поділився багатим досвідом організованого загартування в холодну пору року.

Пропагуючи серед молоді здоровий спосіб життя, пан Юрій наголосив на важливості постійного руху, особливо в зимовий період. Відомий шанувальник спорту і фізичної культури рекомендує загартовувати вуха, горло і ніс, що сприяє підвищенню спроможності організму протистояти інфекціям, які взимку чатують на кожного з нас.

Очільник спортивного клубу «Криголам» переконаний, що моржування відкриває нові можливості для організму, дозволяючи йому пройти зиму безболісно і не втратити фізичні резерви. Юрій Олексійович підкреслив важливість зарядки на свіжому повітрі, що позитивно впливає на заряд бадьорості і забезпечує гарний настрій та покращує фізичне самопочуття на весь день. Мудро чинять шанувальники здорового способу життя, які поступово адаптуються до зарядки та уникають небезпечних дій, зокрема таких, як раптове обливання холодною водою.

Найвищий пілотаж у світі загартовування, на думку відомого барського «моржа», – це купання в крижаній ополонці. Юрій Олексійович показав студентській аудиторії захопливі відео з Водохреща 2008 року: барчани і гості міста різного віку насолоджуються купанням у крижаній воді.

На завершення зустрічі пан Юрій запропонував слухачам спробувати моржування як один із шляхів до оздоровлення і закликав до участі в заходах спортивного клубу «Криголам».

Аліна ЧЕРНЕЦЬКА,

студентка 21-Ж групи55 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page