top of page

УЧАСТЬ КОЛЕДЖУ В МІСЬКИХ ЗАХОДАХ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щорічно 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. І цьогоріч наш коледж знову став активним учасником святкових заходів. Студенти та викладачі підготували насичену програму, яка включала різноманітні майстеркласи, ігри, руханки для дітей різного віку.

До проведення заходів у День захисту дітей активно долучилися завідувач практик Марчук Світлана Віталіївна разом з креативними колегами Потримай Наталією Сергіївною, Левицькою Оленою Миколаївною і драйвовою командою студентів-третьокурсників спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта. Образотворче мистецтво», «Середня освіта. Музичне мистецтво.

Найбільш популярними зонами під час святкування були творчі майстерні, де дітвора мала змогу випробувати себе в різних видах мистецтва. Викладачі разом зі студентами підготували майстеркласи з малювання, ліплення з глини, виготовлення брелоків з фетру. Малеча захоплено творила власні маленькі шедеври, а батьки мали нагоду помилуватися творчими досягненнями своїх дітей.

Студент 1-БОМ групи спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво» Назар Круцик і викладач кафедри мистецьких дисциплін Вадим Васильович Шпаковатий організували виставку студентських творчих робіт і демонстрували техніку створення керамічних свищиків.

Романюк Альона Миколаївна разом зі студентами спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво» влаштувала для дітей справжнє свято з цікавими майстеркласами. Студенти 21-ОМ групи Щепковська Дар’я, Мазур Каріна та Дзема Валерія організували для малечі майстеркласи з пошиття брелоків із фетру та плетіння патріотичних браслетів зі стрічок. Дітям випала можливість не лише власноруч створити унікальні аксесуари, а й висловити свою любов до України. Юні майстри з ентузіазмом вибирали кольоровий фетр, вирізали фігурки, наповнювали їх синтепоном, а потім зшивали та прикрашали. Кожен брелок ставав маленьким шедевром, адже в нього діти вкладали не лише свою майстерність, а й щирі емоції.

Плетіння браслетів також викликало неабиякий інтерес. Діти вправно переплітали сині та жовті стрічки, створюючи візерунки, що символізують єдність і незламність українського народу. Готові брелоки та браслети красувалися на дитячих ручках, даруючи малечі не лише радість від творчого процесу, а й відчуття патріотичного єднання.

Студенти 31-ОМ групи Дуднік Ніка, Козьмін Борис та Паладій Вікторія подарувала дітворі незабутні емоції. Спеціальними фарбами вони перетворювали юні личка на барвисті полотна. Відважні лицарі, чарівні феї, пустотливі тигри – на будь-який смак і вподобання.

Очі малечі сяяли щастям, а дзвінкий сміх лунав усюди. Студенти не лише майстерно володіли пензлем, але й розважали дітей. Така проста, але щира акція від студентів подарувала незабутні враження галасливій малечі і дала заряд позитиву на весь день.

Ініціатива студентів – це гарний приклад того, як кожен із нас може зробити світ трішки кращим та добрішим.

Богуцький Сергій Петрович, викладач кафедри мистецьких дисциплін, організував виставку робіт із газетних трубочок. Ця незвичайна подія не лише потішила дітей та їхніх батьків, але й стала чудовим прикладом екологічно свідомого підходу до творчості. На виставці можна було побачити різноманітні кошики, вази, шкатулки, іграшки та інші предмети декоративного і практичного призначення. Кожна робота вражала не лише майстерністю виконання, але й оригінальністю дизайну.

Бондарчук Світлана Леонідівна, викладачка кафедри мистецьких дисциплін, запросила гостей на виставку живописних робіт, які показували красу тваринного та рослинного світу. Кожна робота на виставці була маленькою історією, що розкривала талант і творчу фантазію художниці.

Підгорна Надія Володимирівна, викладачка кафедри мистецьких дисциплін, занурила гостей свята у світ пухнастої магії. Виставка картин із шерсті вразила глядачів не лише оригінальністю техніки, а й різноманітністю жанрів та сюжетів. Відвідувачі могли помилуватися пейзажами, портретами, натюрмортами, виконаними з вовни.

Школьнік Оксана Олегівна та студенти спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво» організували виставку пошитих ляльок. Це не просто іграшки, а справжні твори мистецтва, здатні дарувати людям радість, тепло і відчуття дива.

Участь коледжу в міських заходах до Дня захисту дітей стала важливою подією для всього міста. Студенти і викладачі доклали чимало зусиль, щоб створити справжнє свято, сповнене радості та позитивних емоцій. Такі заходи сприяють не лише розвиткові творчих здібностей та фізичної активності дітей, але й зміцненню зв'язків між освітніми установами і громадою.

Участь коледжу у відзначенні Дня захисту дітей стала яскравим прикладом того, як освітні заклади можуть брати участь у житті міста і робити вагомий внесок у розвиток дитячої творчості та активного відпочинку.

Надія БЛІДЧЕНКО,

заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи51 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page