top of page

Урок-квест: навчаємося цікаво

6 грудня в 11-Б класі Обласного наукового ліцею-інтернату було проведено урок-квест з англійської мови «In the World of English – speaking Countries». Мета квесту – виховувати всебічно розвинену особистість через формування країнознавчих знань; підтримувати і стимулювати інтерес учнів до вивчення англійської мови, прищеплювати старшокласникам почуття поваги до звичаїв і традицій англомовних країн.

Зміст нестандартного уроку «У світі англомовних країн» підсумовував роботу учнів із теми «Англомовні країни» і передбачав виконання цікавих завдань пізнавального змісту, розроблених на основі вивченого матеріалу про Велику Британію, Канаду, Австралію, Нову Зеландію та США. Форми і методи роботи були спрямовані на активізацію знань ліцеїстів і сприяли виробленню в них мовних та мовленнєвих компетентностей із теми.

Учасники квесту працювали в складі 2-х команд; кожен учасник своїми знаннями намагався забезпечити якнайбільше балів команді. Учні давали відповіді на запитання різної складності, які стосувалися програмного матеріалу про англомовні країни, вправлялися в практиці мовлення англійською мовою. Тож учасникам квесту вдалося продемонструвати не тільки обізнаність про англомовні країни, але й показати свій рівень знань іноземної мови.

Під час оцінювання відповідей було взято до уваги мисленнєву активність і комунікативну вправність учасників, їхню кмітливість. Кожен учень намагався дати відповідь якомога швидше, аби заробити бал для себе і бал для команди.

Нескладні за змістом інтелектуальні змагання, у ході яких учні мали змогу оцінити свої знання і запам’ятати нові факти з англійської мови, раніше їм не відомі, стали не просто цікавою формою поточного контролю, але й хорошим стимулом до пізнавальної діяльності десятикласників.

Після завершення квесту всі учасники отримали символічні подарунки-наліпки “In the World of English – speaking Countries”.

Приємно констатувати, що учнівська аудиторія була активною, на уроці спостерігався високий рівень зворотного зв'язку між усіма учасниками змагань і панувала атмосфера товариськості та здорової конкуренції.

Лариса Хорошун, викладач англійської мови,

голова циклової комісії викладачів іноземних мов45 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page