top of page

ТРІУМФ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

6-7 листопада на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася спартакіада серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі) Барської територіальної громади. Захопливі змагання з настільного тенісу стали важливою подією в спортивному календарі закладу освіти. Студенти і викладачі взяли активну участь у цьому заході, віддавши належну шану елегантному виду спорту і продемонструвавши свою спритність та вміння.

Членам журі важко було визначити переможця, оскільки всі учасники дали справжній бій. Але наша команда виявилася найсильнішою і заслужено посіла перше місце! Відпрацьовані спортивні навички, злагодженість і командний дух допомогли нашим тенісистам здолати суперників і вибороти пальму першості.

Змагання з настільного тенісу не тільки позитивно позначилися на емоціях студентської спільноти, але й сприяли активізації спортивного життя коледжу. Учнівсько-студентська молодь та викладачі мали змогу активно відпочити, на якийсь час відволіктися від повсякденних справ і насолодитися здоровою спортивною конкуренцією.

Вітаємо нашу команду із заслуженою перемогою в змаганнях із настільного тенісу! Здібності, наполегливість, старанність кожного тенісиста слугують гарним прикладом для учнів і студентів, надихають на подальші досягнення в спорті і навчанні.

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка

фізичної культури та фізичного виховання57 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page